اثر تصمیم گیری پیرزن نود و چند ساله بر روی ذهنیت میتی..

کمی احساس ناامیدی می کردم از اینکه درسهام داره روی هم تل انبار می شه ، کارهام رو به موقعه انجام نمی دم و این روزها 10 تا 20 روز از برنامه هام عقب بودم ، احساس می کردم بیشتر کارها و فعالیتهام به نتیجه نخواهد رسید و من چند سال دیگه دست از پا درازتر به این دورانی که به بطات و بی سمری گذروندم فکر خواهم کرد  ، حوله برداشته بودم برم حموم که به طور اتفاقی صدای اخبار رو شنیدم که صحنه فارق و التحصیل شدن یه  پیرزن نود و چند ساله رو نشون می داد... که در مقطع لیسانس فارق التحصیل شده بود و خوشحال بود که بلاخره بعد از سالها به عقب انداختن این قضیه (تحصیل کردن ) بلاخره تحصیلاتش رو در مقطع لیسانس به پایان رسونده بود. این صحنه رو که دیدم نیشم تا بنا گوش باز شد و همون لحظه از اینکه حوالی 31 سالگی هستم و حالا حالاها می تونم به فعالیتهام امید وار باشم خیالم راحت شد ، با کلی انرژی ناخودآگاه حوله و کوله پشتی و کتابهام رو برداشتم و رفتم به سمت حموم... به حموم که رسیدم مونده این پیرزن با این تصمیمش چه اثری تو مغز من گذاشته که نمی فهمیدم که تو حموم نمی تونم درس بخونم و آب کتابا و کوله پشتیم رو خیس می کنه ... ! 

بعد از حموم کردن دوباره انگار تصمیمم برای درس خوندن یادم رفت دوباره برگشتم سرعادتهام و چرخ زدن تو اینترنت !!

/ 4 نظر / 10 بازدید
پگاه

سلام به نظر من اگه واسه هر کاری هدف داشته باشی و هدفت ارزشمند باشه انرژی لازمو پیدا می کنی. چرا ما دنبال کارهایی میریم که دوست نداریم؟ زندگیمونو لحظه به لحظه از دست میدیم و یادمون میره که این لحظات قابل برگشت نیستن؟ به عنوان کسی که سالهای عمرمو تو دانشگاه تلف کردم بهت میگم اینقدر به خودت سخت نگیر اصلا ارزششو نداره دنبال راهی باش که لذت می بری و میتونی آینده تو تضمین کنی. من دنبال چرایی وجودم هستم اگه تونستی بهم کمک کن ممنون میشم.

پگاه

یه نفر هست که دوستت داره :)

107شاهكار سينماي ايران

[نيشخند]سلام[نيشخند] خوبي دوست من[قلب] يه سر به سايت من هم بزن شايد از محصولات سايت خوشتون بياد اين هم يکي از بهترين محصولات سايت ما [قلب]107شاهكار سينماي ايران[قلب] 107 شاهكار سينماي ايران 8DVD همراه شويد با بهترين آثار سينما اگر از دوستداران و علاقمندان سينماي ايران هستيد اين مجموعه بي نظير را از دست ندهيد ! يک آرشيو بي نظير از فيلم هاي ايراني هر فيلم فقط و فقط 85 تومان [بغل][قلب] 9100 تومان [قلب][بغل] اين هم آدرس سايت http://www.goodman.ir http://www.goodman.ir http://www.goodman.ir يادت نره سر بزني هااااا منتظرم باي [بدرود][خداحافظ]

آدمیزاد

همین که اینقدرم تاثیر میذاره روت خوبه باز! من که همینقدرم اثر نمیکنه بهم!!!