تصمیمات جدید

احساس می کنم وقتمون رو اونقدر به بطالت می گذرونیم که از این وقت گذرونی داره تبدیل به کسالت می شه ! برای همین چند وقتی هست که روزی دو تا سه ساعت از وقتمون رو باهم صحبت می کنیم و به اصتلاح بازرسی روزانه انجام می دیم که ببینیم چرا اون روز بازدهی کم بوده ( اصلا نبوده) و چی کار می شه کرد که به بازدهی نزدیک بشیم. در این بازرسیها به این نتیجه رسیدیم که سارا باید شروع به فیلمبرداری کن برای همین چند وقته دنباله یه دوربین عکس برداری ( وفیلم برداری)  ارزون ولی با کیفیت می گردم تا با سارا تعریف کردن با دوربین رو یاد بگیریم و شاید فیلمهای کوتاه بسازیم ... 

این دوربین  حدود 40 دلار و این یکی دوربین  حدود 100 دلار و این دوربین قیمت حدودأ 150 دلار رو انتخاب کردیم... این سایت سایت بدی برای ری ویو کردن دوربینها نیست.

/ 2 نظر / 7 بازدید
/mahyar fatemi

salam be فخ dooste aziz. man mikhastam be shoma pishnahade tabadole link bedam. man shoma ro link kardam lotfan shoma ham mano link konid. daق zemn webloge ghashangi darid.

/mahyar fatemi

salam be to dooste aziz. man mikhastam be shoma pishnahade tabadole link bedam. man shoma ro link kardam lotfan shoma ham mano link konid. dar zemn webloge ghashangi darid.