قدرت درون و استاد الماسیان...

بعضی وقتها احساس می کنم ، سگی که در تخیلم ساختم وجود داره ، البته وجود فیزیکیش رو احساس نمی کنم... اثری که در زندگیم گذاشته رو احساس می کنم ، یه احساس آرامش همراه با قدرت در درونم شکل گرفته که احساس می کنم حتی توان کنترل همون سگ سفید رو هم بهم می ده... حتی احساس می کنم گزگز کف دستهام بیشتر شده .. حس می کنم خود این سگ به من نیرو می ده مثلا به محض اینکه روی کف دستهام دقیق می شم و دستهام رو کمی به هم نزدیک می کنم گرما و انرژی دافعشون رو (همدیگه رو وقتی تا یه حدی به هم نزدیک می کنم دفع می کنن ) رو بیشتر حس می کنم.. دارم بهش بیشتر فکر می کنم...و توجهم رو به خودش جلب کرده.

من شخصا روی بیدار کردن انرژیهای درونی چندان تمرکز نداشتم و هرگز فکر نمی کردم اینقدر در تقویت و بیدار کردنشون تشویق بشم ..چون در گذشته وقت زیادی گذاشته بودم و "روزه" های چند روزه گاها یک هفته ای می گرفت و نتیجه ی کمی از تمریناتم می گرفتم و البته راهنمای خوبی هم نداشتم (اصلا راهنما نداشتم و فقط ریاضت می کشیدم ! ) و بخاطر تجربه ها قبلیم چندان امیدوار نبودم ...ولی حالا احساس می کنم علاقه ام به افزایش توان درونیم زیاد شده ...و احساس می کنم روزه گرفت یا ریاضت کشیدن باعث افزایش نیروی درونی نمی شه... دقت کردن به اندام و حواس و توجه کردن و انتظار کشیدن برای رشد اونهاست که باعث بوجود اومدن این نیروها می شه... من حتی الان باور دارم اگه آدم بی دندونی در سن 70 سالگی هر روز ساعتی رو در ذهنشدر انتظار دندون در آوردن بگذرونه ..دندونهای اون آدم رشد می کنه ... ولی به نظر می رسه استادید برای گفتن حقایق تجربیاتشون چندان دست بده ای ندارن و باید یا از جلسات خصوصی استفاده کنم ... یا اینکه تا دوسالی ایران باشم تا آخر دوره رو برم تا سر دربیارم آخر دوره چه اتفاقاتی می افته !

استاد چند تا تمرین رو در طول سه هفته گذشته گفت که یکیشون باد کردن بدن هست ! البته تجسم می کنیم که با دم و بازدممون بدنمون رو مثل یک بادکنک بی باد به بادکنک پر باد می کنیم ... مرتب نفس می کشیم و به مرور تجسم می کنیم که نوک انگشتانمون داره باد می شه... و اونقدر این تنفسها رو عمیق انجام می دیم که کم کم تمام بدونمون گزگز  می شه یه جور اساس خواب رفتگی که پا رو فرا می گیره تمام بدونمون حتی صورتمون رو فرا می گیره... در این حالت نباید به خواب بریم چون از خلسه در میایم ...فقط خواب می ریم همین !

 

/ 1 نظر / 42 بازدید
محسن

من سالهاست که آقای الماسیان را می شناسم در کار خودش استاد کاملی است و امیدوارم بتوانی از کلاسش بهره مند شوی موفق باشی دوست من