انرژیهای درونی و نهانی ...

در کلاس هیپنوتیزم استاد الماسیان اکثر دانش آموزا دوست دارن بحث رو به علوم غریبه بکشونن و یا در مورد جن و پری و روح صحبت کنن ! با اینکه استاد همیشه از داخل شدن در این مباحث خود داری می کنه و سعی می کنه تمرکزش رو روی علم هیپنوتیزم داشته باشه ، بچه ها کوتاه نمیان و شروع می کنن در مورد هاله های اطراف انسانها ، چشم زدن ، و اینکه نیروهای درونی رو چطور می شه یه شبه آزاد کرد صحبت می کنن !

جالبه با وجود این همه اشتیاق برای سر در آوردن از این قدرتهای نهانی که گاهأ با خرافات همراه هست ، من تعجب می کنم چرا نویسنده ها و فیلم سازهای ما نتونستن سوژه های نابی رو که به این همه آدم مشتاق خوراک می ده تعمین کنن . شخصا اعتقادی به یه شبه و یا یکدفعه در انرژی منفجر شدن اعتقاد ندارم ، اما بدجوری دوست دارم با تواناییهای درونی خودم آشنا بشم.

بعد از کلاس رفتم جلو گفتم استاد می خواستم در مورد انرژی کف دست بپرسم ، بعضی افراد احساس می کنن که در کف دستشون یه انرژی محصوصی دارن ، چطور می تونن این تواناییشون رو تقویت کنن ؟ 

استاد با چشمهای پر از خونش یه نگاهی به من کرد و گفت ... در دوره.. سوم... بهتون چندتا تمرین آموزش می دم اگر استعدادش رو داشته باشید این تواناییتون شکوفا می شه اگه نه ... هیچ فایده ای نداره.. باید حتما مستعد این توانایی باشین ! 

بعد هم فورا از بین جمعیت رفت توی دفترش.. ! 

/ 0 نظر / 43 بازدید