هزینه مش کردن مو چقدره ؟!

به نظرم آدم هرچی بی خیال تر با دیگران برخورد کنه ، دیگران احساس صداقت بیشتری می کنن تا زمانی که از شدت علاقه و صداقت زیاد آدم عصبی برخورد کنه ! 

امروز خواهرم موهاش رو در آرایشگاه مش کرده بود و یه مقدار هم آرایشگر روی موهاش اصلاح انجام داده بود حدود 80 هزار تومان ازش گرفته بود..! شاخ در آوردم ..واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم ..  

گفتم زیاد نیست !؟ گفت والا فلان جا رفتم گفت 160 تومان دیگه رفتم اینجا مش کردم ! داخل ایران به نظرم این مبلغ ارزش نداره چون موها هر چقدر هم زیبا باشه باید داخل روسری بره و چون شوهر آدم دو یا سه شیفت کار می کنه و اصولا وقتی می رسه خونه از هوش رفته و خوابه و نمی تونه اونقدرها هم از آدم تعریف کنه ...فقط می مونه خود آدم و خودش و ای بعضی دوستان و فامیلها که  اینقدرها آدم باهاشون معاشرت چندانی نداره و البته ارزشش رو هم نداره ... به نظر من ! شایدم داره نمی دونم !

در این سایت می تونید داخل تمام سایتهای اشتراک گذاری ( sahre و  sharing program رو search(سرچ)) کیند  اینجا 

/ 1 نظر / 48 بازدید
مهرداد

آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست[گل] شب آخرین چهارشنبه ی سال برای بیشتر ایرانیان، شبی خاطره انگیز است. شبی که ایرانیان با افروختن آتش در بام ها و صحن خانه ها، کوچه ها، خیابان ها و بیابان ها به نبرد با تیرگی ها و تاریکی ها می روند. آتش برای ایرانیان تقدس ویژه ای دارد. ضمیر ناخودآگاه جمعی آنها، روزگاری را به یاد دارد که نیاکانشان به سوی آتش نماز می بردند و از میان شعله های افسونگر آن - که چون دختران رقاص معابد هند، نیایشگران را به خلسه ای دلنشین فرو می برند - خداوند مهر و خرد «اهورامزدا» را می جُستند.